Naszą specjalizacją są projekty oparte o System Zarządzania Treścią (CMS) Drupal. Dzięki wąskiej specjalizacji i wypracowanym metodom pracy jesteśmy w stanie zaoferować wysoki poziom usług oraz dostarczać niezawodne i skalowalne produkty. Po latach pracy nad projektami pozostaliśmy jeszcze przy jednej usłudze, a mianowicie cięcie i kodowanie stron www z plików graficznych do funkcjonalnej strony statycznej. Dzięki temu jesteśmy wstanie zaoferować również skórki do platformy Drupal.

O firmie

Jako firma CleanCode działamy dopiero od stycznia 2013 ale nasze doświadczenie wynika z wieloletniej pracy i to nie tylko z CMS Drupal. Od 2005 roku do grudnia 2012 pracowaliśmy jako osoby pracujące bez etatu (wolni strzelcy) realizując projekty na zlecenie.

Nasze podejście do projektów

Po długich przemyśleniach jak i tym co doświadczenie nam podpowiada doszliśmy do wniosku, że najlepszym podejściem jest trzymanie się zasad Manifestu Zwinnego Wytwarzania Oprogramowania. Oto kilka najważniejszych punktów

  1. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta wynikające z wcześnie rozpoczętego i ciągłego dostarczania wartościowego oprogramowania.
  2. Jesteśmy otwarci na zmieniające się wymagania nawet na zaawansowanym etapie projektu. Zwinne procesy wykorzystują zmiany dla uzyskania przewagi konkurencyjnej Klienta.
  3. Często dostarczamy działające oprogramowanie (etapy wytwórcze powstającego serwisu) tak aby klient mógł sprawdzić czy na pewno o taką funkcjonalność chodziło.

Nasze umiejętności

CMS DRUPAL (80%)

HTML 5 / CSS 3 (75%)

JavaScript (jQuery, Dojo Toolkit ...) (75%)

Graphics Design (80%)