E: biuro@clean-code.euT: + (48) 793 721 210

Wytwarzając oprogramowanie i pomagając innym w tym zakresie, ukształtowaliśmy dobre i skuteczne sposoby wykonywania tej pracy.W wyniku tych doświadczeń przedkładamy:

  • Ludzi i interakcje ponad procesy i narzędzia.
  • Działające oprogramowanie ponad obszerną dokumentację.
  • Współpracę z klientem ponad formalne ustalenia.
  • Reagowanie na zmiany ponad podążanie za planem.

Doceniamy to, co wymieniliśmy po prawej stronie, jednak bardziej cenimy to, co po lewej.

Jak pracujemy

01

 

Przygotowanie

02

Planowanie

Ludzie i interakcje ponad procesy i narzędzia.

 

03

Grafika

 

04

Produkcja

Jesteśmy otwarci na zmieniające się wymagania nawet na zaawansowanym etapie projektu dla uzyskania przewagi konkurencyjnej Klienta.

 

05

Testy

 

06

Uruchomienie

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta wynikające z wcześnie rozpoczętego i ciągłego dostarczania wartościowego oprogramowania.

Co robimy?

Tworzenie stron www

Dobry plan i strategia są kluczowe przed rozpoczęciem projektowania i implementacji. Zaczynamy od kartki papieru, ołówka i głowy pełnej kreatywnych pomysłów. Słuchamy i rozmawiamy z Tobą (tak po ludzku) podczas całego procesu. Efektem wstępnych prac jest funkcjonalny prototyp HTML Twojej strony/aplikacji – doskonały i namacalny sposób pokazania struktury i zależności.

Podczas tworzenia stron www jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i standardami. Tworzone przez nas strony internetowe są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie przyjazne w obsłudze jak i atrakcyjne wizualnie.

Czytaj więcej

 

SYSTEMY CMS

CMS Drupal jest jednym z lepszych systemów zarządzania treścia. Jest prosty i intuicyjny dla użytkownika, ale jednocześnie posiada nieograniczone możliwości rozbudowy.

Co oznacza możliwość zarządzania treścią dla klienta?
To przede wszystkim wolność w dodawaniu do serwisu stron internetowych, zdjęć i innych treści zgodnie z specyfikacją wdrożenia. To niezależność w administrowaniu dostępem do treści oraz niższe koszty administracji od standardowych rozwiązań internetowych.

Czytaj więcej

 

Sklepy internetowe

Nasze sklepy internetowe tworzone są w oparciu o Drupal Commerce - moduł służący do obsługi e-sklepów.

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy ma główny cel: zamienić użytkowników na klientów. Zaprojektowane sklepy muszą być atrakcyjne wizualnie, ale nie narzucające się, mają zdobyć zaufanie użytkownika, aby ten wydając swoje pieniądze w Twoim sklepie czuł, że kupowanie jest bezpieczne i proste.

Czytaj więcej

 

Kodowanie PSD2HTML / Drupal Themes

Projekty przygotowywane są zgodnie z standardami html5 i css3 w konwencji zaawansowanych wzorców projektowych. Przygotowujemy: layout'y statyczne oraz dopasowujące się szerokością strony tzw responsive

Uniquely envisioneer an expanded array of users rather than customized niche markets. Globally enable team building information rather than enterprise-wide strategic theme areas. Dynamically synthesize just in time intellectual capital via end-to-end process improvements. Synergistically target interdependent collaboration and idea-sharing before dynamic.

Czytaj więcej