Kodowanie PSD do HTML / Drupal THEMES  skierowana jest dla grafików lub osób posiadających projekt graficzny strony w PSD, który musi zostać „przerobiony” na w pełni działającą i zgodną ze standardami stronę internetową.

W zależności od wymagań zlecającego możemy przygotować jedynie szablon strony (HTML5 + CSS + JS) do samodzielnego uzupełnienia treścią, kompletną stronę internetową z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript, PHP i MySQL lub stronę www wyposażoną w  system zarządzania treścią.

Pamiętaj, że cena kodowania zależy od złożoności szablonu/layout-u i Twoich wymagań. W związku z tym nie ma możliwości podania wyceny bez zapoznania się z widokami wszystkich podstron w projekcie.

To proste. Wystarczy, że dostarczysz nam swój projekt graficzny wraz z wytycznymi. My Twój projekt przełożymy na semantyczny , poprawny składniowo , ręcznie napisany kod wynikowy  HTML5 wraz z warstwą prezentacyjną  CSS3 wykorzystując przy tym możliwie maksymalną kaskadowość. Do tego oczywiście w pełni zoptymalizowana grafika i wsparcie dla wszystkich wiodących przeglądarek.